[Kanzaki Akari] Battle Athletes Victory

Daiundokai - komedia, sport... Współzawodnictwo to wspaniała rzecz, zwłaszcza kiedy jest to anime z mnóstwem dziewcząt bardzo kawaii ^^ hihi.. Seria TV to 26 odcinków, OAV to 6 epizodów.
Jest rok 4998. Akari Kanzaki jest jedną z ponad stu dziewcząt, które chcą zdobyć bardzo prestiżowy tytuł sportowy w całym wszechświecie, jakim jest 'Cosmo Beauty'.
[dom Akari] Ale Akari oblewa testy jeden za drugim w szkole sportowej. Nie ma szczęscia w żadnym ze sportowych dyscyplin, choć talentu jej nie brakuje ^^... i bardzo łatwo doprowadzić ją do łez. Jest córką słynnej (nieżyjącej już) 'Cosmo Beauty' sportsmenki, Tomoe Mido, która dla niektórych dziewczyn jest niedościgłym wzorem sportowca.

Płaczliwą Akari wspiera duchowo Yanagida Ichino, [chlip.. chlip..]jej najlepsza przyjaciółka, która wierzy w jej umiejętności i pomaga jej w treningach. (tak na marginesie Ichino jest z Osaki i dość czesto ktoś jej to w jakiś sposób wytyka :)) hihi.. chodzi zapewne o jej akcent i wymowe niektórych słów :))

Jak pisze te słowa to jestem po 16 epizodach ^^. Anime jest wciągające :)) Nie wiem jak się skonczy i niemoge sie doczekać kiedy wpadnie mi w łapki reszta odcinków ^_^. Tak samo nic nie moge powiedzieć o OAV bo niestety też nie widziałem ^^". (buu ^^")
(Jessi Gurtland) USA


(Ayla V Rosnovsky) Rosja


- Ganbare, Akari-chan ! (Nie poddawaj się Akari !)
(Yanagida Ichino) z Osaki :)


- Woong-a-ji ! (bóstwo Tanyi ^^)
(Tanya Natdhipytadd) Afryka


Dziewczyny, uśmiechnijcie się do zdjęcia ^_^
- Dame !!! (Nigdy !!!)
(Jessi, Akari, Uchino)


(Wong Ling Pha) Hong Kong


- Aishiteru, Akari-chan ! (Kocham Cię Akari !^^)
(Kris Chirstpher)


- Icchaaan !!! Tasuketeeee !!! (Ichino, na pomooooc !!!)
(Kanzaki Akari) z Hokkaido


- Ano.. Sumimasen.. (eee.. Przepraszam.. ^^)
(Anna Respighi)


(Mylandah Arkar Walder & Lahrri Feldmunt)


Witaj !
Jesteś
 
 gościem