LOST UNIVERSE

                                                 

Lost Universe - seria TV to 26 epizodów.
Wyobraźcie sobie klimaty 'Slayers' ale w przestrzeni kosmicznej :). To właśnie będzie 'Lost Universe' ^^. Anime przepełnione humorem, w którym podobieństw do 'Slayers' można znaleźć sporo :). Podobny sposób animacji, seiyu Canal (Lost Universe) i Liny Inverse (Slayers) to ta sama osoba, czyli Megumi Hayashibara ^^.  Jest jeszcze jeden związek i dotyczący bezpośrednio świata 'Slayers'... a jaki? Heh.. obejrzyjcie te serie :).

Ludzkość dosięgła gwiazd. Naukowcy odkryli i rozwijali psychofizykę, naukę dotyczącą mocy mentalnych, która weszła do praw fizyki. Prędkość światła została przekroczona.  Facet w czarnym płaszczu, wynajmowany za pieniądze kiedy wszelkie inne metody zawodzą. Mistrz Kane Blueriver i Canal, (materialny hologram AI - sztuczna inteligencja), podczas jednej ze swoich misji spotykają ex-detetektyw Mily, która do nich przystaje :). W ten sposób cała trójka, połączona przez los, podróżuje przez przestrzeń kosmiczną na statku Sword Breaker.


Mily, Kane, Canal

Kane Blueriver
Kane ma 20 lat, 180 cm wzrostu i ciągle chodzi w czarnym płaszczu :). Uzbrojony w Psy-blade (Psi-ostrze; miecz, który aktywowany jest mocą psychiczną) jest kapitanem statku kosmicznego Sword Breaker.

Millenium Feria Nocturne
Były detektyw, Mily, miała jeden cel: być najlepszym detektywem w całym kosmosie :). Ma 18 lat i jest bardzo dobrym strzelcem. Bardzo dobrze posługuje się bronią (jej ulubiona broń to Desert-Eagle). Po za tym jej hobby to gotowanie i przyżądzanie różnych potraw ale jej zamiłowanie do pichcenia kończy się zwykle bardzo.. wybuchowo :)).
Canal Volfeed
Główny system kontroli Sword Breakera - Canal. Jej postać to  hologram . Wiek nieznany . Jej hobby to kupowanie uzbrojenia i rozbudowa Sword Breakera . Sprawuje kontrolę nad finansami i dba o czystość na na statku. Jest doskonała przy włamywaniach się do komputerowych systemów.

 MEGUMI HAYASHIBARA

Imię i Nazwisko: Megumi Hayashibara
Zawód: piosenkarka, vokalistka
Miejsce urodzin: Tokyo
Data urodzenia: 1967/3/30
Grupa krwi: O
Kwalifikacje: licencjonowana pielęgniarka
Seiyu: Rei Ayanami (Evangelion), Canal (LOST UNIVERSE), Lina Inverse (Slayers) etc

Witaj !
Jesteś
 
 gościem