[Keitarou Urashima i Naru Narusegawa]

 

 
  Love Hina

Love Hina - seria TV ma 25 epizodów (choć spotkałem się też z informacją, że na DVD, (których jest 9 plytek) na 9 plytce mieści się 25 i.. 26ep o.O? heh.. )Anime to leciało w japońskiej telewizji w kwietniu 2000 i trwało gdzieś do listopada (a może do września ^_^"), czyli stare to nie jest :)).. (podobno niektórzy się tylko tym kierują w doborze anime pod swój gust ^^", że niby 'stare' jest 'be' .. ale dość o tym, :) mam napisać o Love Hina coś ^^). Więc jest to lekki romans i komedia w jednym :)).. (nie wiem czemu ale Keitaro kojarzy mi się troszke z Kintaro Oe z "Golden Boya" :D.. no, ale ja jestem spaczony :D).
Keitaro jest chłopakiem z mnóstwem problemów. Od jakiegoś czasu próbuje dostać się na Tokijski Uniwersytet tak jak obiecał to pewnej dziewczynie kiedy był bardzo młody ^^.. Imienia jej już nie pamięta ani jak wygłąda, ale za wszelką cenę stara się ją odnaleźć :). Przyjął pracę kogoś w rodzaju zarządcy Hinata Inn. Więc spełnia swoje obowiązki wśród seksownych dziewczyn ^_^ i uczy się by zostać przyjętym do Tokyo U :).. A to co wyprawia z tymi dziewczynami to... ^___^.. hihi.. (chyba jest w tym troszke echi :D)

Wspomnę jeszcze o dwóch specjalach tzn. "X'mas" i "Spring" (albo też "Winter Special" i "Summer Special"... jakoś tak ^_^)
Postacie w Love Hina
Urashima Keitaro / Narusegawa Naru / Konno Mitsune / Kaolla Suu / Aoyama Motoko / Maehara Shinobu / Otohime Mutsumi / Noriyasu Seta / Sara MacDougal / Urashima Haruka /A może byśmy w końcu coś zjedli ^^?


Naru, co masz zamiar zrobić z tym Kame-chan ^^?


Zapraszamy do Hinata Inn :))


Z nami spędzisz miło czas ^_^


Zwłaszcza wieczorki są fajowe :)) (hik!)


Witaj !
Jesteś
 
 gościem