To Heart
                                                

[Kamigishi Akari] To Heart - shoujo.. Seria TV to 13 odcinków i z tego co wiem nie wyszło nic ponad to. Jest to anime o szkole, przyjaźni, uczuciach.. jakie każdy chyba przeżywał (lub przeżywa ^^) bedąc w wieku dorastania :)). Choć swoją drogą japońska rzeczywistość szkolna rózni sie troszke od tej którą możemy spotkać w polskich szkołach ^^ to jednak wydaje mi się, że może być bliska dla wielu osób ^^.

[Kamigishi Akari] Kamigishi Akari - jedna z głównych postaci w tym anime. Wokół niej kręci się życie innych osób i to z jej punktu raczej obserwujemy pozostałe postacie ^^. Jest zakochana w Hiroyuki od dzieciństwa i oboje spędzają sporo czasu ze sobą. Jest wesołą i przyjazną dziewczynką :).

[Matsubara Aoi] Matsubara Aoi - lubi sztuki walk i próbuje wystartować z klubem Sztuk Walk kiedy ją poznajemy. Do jej klubu zapisuje się Hiroyuki i pomaga jej w treningach. Jest bardzo miłą osobą i słodką ^_^. I jest bardzo zaangażowana w ekstremalnym sporcie, który uprawia.

[Fujita Hiroyuki] Fujita Hiroyuki - jest typowym miłym facetem, nic więc dziwnego, że wiele dziewcząt się w nim podkochuje ^^. Lubi spać i jeść :). Jest chętny do udzielania pomocy jeśli ktoś jej potrzebuje.

[Hoshina Tomoko] Hoshina Tomoko - cicha, obowiązkowa i ciężko pracująca uczennica. Ma bardzo silną osobowość i doskonale nadaje się na przewodniczącą klasy :). Taka postawa doprowadza do irytacji niektóre z uczennic, którym wydaje się, że mogłyby znią konkurować. Tylko Akari i Hiroyuki są po jej stronie i udaje się im nawiązać bliższy kontakt.

[Himekawa Kotone] Himekawa Kotone - jest troszke niezrównoważoną psychicznie dziewczynką ^^". Wszyscy jej się boją i raczej unikają z nią kantaktu. Tak samo ona nie rozmawia z nikim. Myślę, że ma jakieś zdolności ponadzmysłowe i potrafi przewidywać najbliższą przyszłość :). Akari udaje się z nią porozumieć :).

[Satou Masashi] Satou Masashi - to najlepszy przyjaciel Hiroyukiego. Obaj przyjaźnią się z Akari i Shiho odkąd chodzą wszyscy razem do szkoły. Jest sportowcem i lubi grać w piłkę nożną.


[Multi [HMX-12]] Multi [HMX-12] - jest androidem (cyborgiem). Trafia do szkoły w ramach jakiegoś testu :). Prawdopodobnie użyteczności wśród ludzi. Jest bardzo uczynna, miła i bardzo słodka :)). Niesposób jej niepolubic ^^. Wzbudza wiele sympatii i nie przeszkadza to, że jest cyborgiem ^^.

[Remmy] Remmy - jest pół amerykanką i pół japonką. Dość często dorzuca angielskie słówka w swoich wypowiedziach. Należy do klubu łuczniczego i nieźle sobie daje rade z łukiem :). Bywa dosyć hałaśliwa i wszędzie jej pełno ^^. po za tym jest bardzo miła :).

[Rio] Rio - zabujała się w Horyuki kiedy ten ją zobaczył jak dorabia roznosząc gazety wczesnym rankiem ^^". Jest młodsza od niego i zwraca sie do Hiroyuki 'Senpai' :). Lubi czytać mangi i często wspomina o tym w rozmowie z Hiroyuki. Boi się psów.

[Kurusugawa Serika] Kurusugawa Serika - jest bogatą i wrażliwą osobą. Jej ojciec jest prezydentem firmy Kurusugawa Group. Serika interesuje się czarną magią i okultyzmem. Zawsze wypowiada się szeptem.. Czasem ciężko ją usłyszeć :)). Raczej nie ma przyjaciół a jedyną osobą, z którą nawiązuje kontakt jest Hiroyuki.

[Nagaoka Shiho] Nagaoka Shiho - przyjaciólka Akari i Hiroyuki. To chyba typ 'nowoczesnej kobiety' :). Lubi życie towarzyskie, śpiewać i podkochuje się w Hiroyuki. Jest zadrosna jeśli Hiroyuki spędza czas z Akari choć w wiekszości przypadkach to spędzają czas w trójke albo w czwórke :) tzn Akari, Shiho, Hiroyuki i Masashi.* * * * * * E X T R A S * * * * * *

Pobierz skórke do winampa :)

th_amp.wsz (187KB)

Witaj !
Jesteś
 
 gościem